Koolitus

I Aste

Mida koolitusele kaasa võtta?

Mugavad riided ning jalanõud teoreetiliste loengute tarvis klassiruumis ning praktiliste harjutuste tarvis klassiruumis ja õues (vaja olla nii põlvili kui ka pikali – esmaabi harjutustel).

Mõlemal nädalavahetusel toimub avavees ujumine, kaasa võtta ujumisriided, rätik ja soovitavalt plätud.

Mõlemal nädalavahetusel oleme üsna pikalt alustega veepeal või vees. Kaasa võtta kuivülikondade alla käivad spetsiaalne alusülikond või selle puudumisel kihiline riietus (sünteetilisest materjalist soe aluspesu, mis juhiks niiskust kehast eemale, sooja hoidvad vaheriieded nt. fliisist või merinovill).
Sokke, t-särke ja pusasid võiks olla samuti varuga, kuna kuivülikonna mansetid võivad vahest lekkida ebasobiva numbri või valesti kasutamise korral.

 

Kas süüa ja magada ka saab?

Koolitusel on ette nähtud hommikusöök, lõunasöök ning õhtusöök. Hommikusööki ei pakuta reedel, ning õhtusööki ei pakuta pühapäeval, kui lõpetame koolituse enne kelle 17:00.

Majutuseks on vajalik eelnev registeerimine aadressil tanel@sar.ee

Kui on taimetoitlasi või mingi toidutalumatus, siis palun aegsasti tanel@sar.ee kaudu teada anda.

 

Mida ma teadma peaksin?

Arvestama peab sellega, et koolitus on üsna intensiivne ning nii füüsiliselt kui ka vaimselt kurnav. Enne koolitusele tulekut võiks olla läbi sirvitud SRU_juhis
ja teinud esmast tutvust foneetilise tähestikuga:
https://et.wikipedia.org/wiki/Tähestikuline_hääldamine

 

Enne koolitusele tulekut võiks olla selged järgmised sõlmed: seasõrg (clove hitch), õigesõlm (square knot), soodisõlm (sheet bend), paalisõlm (bowline), ankrusõlm (anchor hitch).

Sõlmed leiad siit: https://www.youtube.com/watch?v=3X8drKsdf5E